| MadalinaCostea a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Preferati fetele cu parul scurt / mediu sau lung. Al meu este mediu si inca nu m-am decis daca sa ma mai tund sau sa mi-l las sa creasca big grin.

Răspuns Câştigător
| bendl a răspuns:

Aici parerile sunt impartite...eu prefer fetele cu parul lung, dar depinde si de baiat, dar dupa cate stiu majoritatea preferam fetele cu parul lung

3 răspunsuri:
| deutzasiandre a răspuns:

Buna. chiar daca sunt fata am vazut intrebarea ta si as vrea sa iti raspund. exista fete care arata bine cu parul scurt si care arata bine cu parul lung. de exemplu eu am parul pana la umeri si imi sta mult mai bine decat cand aveam parul lung. Intreaba pe cineva care te cunoaste pentru ca te poate ajuta mult mai mult. succeshappy

| beastboy84 a răspuns:

Pe mine nu parul ma int la o fata ci felul ei de a fi. daca te iubeste cu adevarat cineva te iubeste pentru cine esti nu pentru cum arati

Răspuns utilizator avertizat