| Ana_4223 a întrebat:

Intrebare pentru baieti sa presupunem ca sunteti in club si ca in fata voastra este o tipa si vreti sa o agatati.la ce va uitati pria oara la ea? La fata fetei resepective sau la corpul ei?

2 răspunsuri:
| Ana_4223 explică:

Dau funda

| Dolyta a răspuns:

Frumos raspuns, sunt de acord cu tine happy in ziua de azi toti au fb si isi schimba relatia in fiecare zi sau o data pe saptamana. Practic sunt o generatie de curve si curvari big grin scuza limbajul, dar asta e adevarul.