| Madayna a întrebat:

Baieti, o intrebare pentru voi: Sunteti intr-o relatie, va mai uitati pe strada si dupa alte fete sau nu? De ce da, de ce nu? happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori, când văd întrebări de genul acesta, am senzaţia că pentru multe persoane, adolescenţi şi copii, uitatul la alte persoane, cât timp tu eşti într-o relaţie, este un gest de infidelitate mai grav decât copulaţia în sine.

| King18name a răspuns:

Nu! poate doar din inertiehee hee nu m-am uitat pentru ca nici eu nu as vrea ca prietena mea sa se uite dupa alti baieti. si din respect pentru ea! In ziua de azi, e la moda sa te uiti la fiecare fata care e langa tine, Normal, conteaza motivul pentru care se uita! Daca un baiat te uibeste cu adevarat, nu se va mai uita dupa fete ( cum ziceam mai sus, conteaza motivul pentru care se uita! )
eu ti-as recomanda sa nu ai astfel de prieteni, deoarece, intr-o zi ..sunt sanse sa fii inselata! asa se intampla in ziua de azi! / succes!

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Pai depinde:
1)Daca esti intr-o relatie la inceput, in care va iubiti asa de mult ca daca moare el mori si tu atunci nu, fiindca el e tot ceea ce crezi ca iti trebuie si il pretuiesti asa de mult ca nu l-ai schimba pentru nimic in lume!
2) Daca esti intr-o relatie in care nu prea va intelegeti, el nu te mai iubeste asa de mult, tu nu mai simti acelasi lucru pentru el sau o relatie in care v-ati cam plictisit unul de altul atunci da, fiindca ori vrei sa-ti alini suferinta, ori esti in cautare de noi iubiri si faci asta!
Bine, asta e gandirea mea, a unei fete!
Eu ma incadrez in varianta a doua, dar eu nu sunt cu nimeni, bine, imi place de cineva, dar nimic mai mult!
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy