| AnNe a întrebat:

Intrebare pentru baieti: sunt vergeturile un aspect care v-ar deranja la partenera voastra?

16 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

O sa iti par superficial, dar pe mine m-ar cam deranja si o sa iti explic si de ce. Presupunand ca in prezent femeia respectiva are o silueta frumoasa, prezenta vergeturilor imi spune faptul ca ea fost grasa in trecut. Daca a fost grasa, inseamna ca se chinuie sa isi pastreze corpul frumos pe care il are acum, tine diete de slabire frustrante si face exercitiu fizic. La un moment dat, mai devreme sau mai tarziu, va obosi sa se tot abtina de la mancare, va rari exercitiile fizice si cu siguranta se va ingrasa din nou. Ei bine, cum eu nu ma simt atras de femeile grase, asta ar fi o problema. Dar asta sunt doar eu... exista si barbati carora le plac femeile rubensiene.

| Mussette a răspuns (pentru wildthing):

Vergeturile nu sunt provocate doar de la slabit, ci si de dezvoltarea mult prea brusca a corpului; pielea se intinde prea repede si crapa.

| wildthing a răspuns (pentru Mussette):

Da, la baietii care trag de fiare...dar nu stiu cum ar putea o fata sa se dezvolte atat de brusc incat pielea sa nu poata tine pasul.

| Mussette a răspuns (pentru wildthing):

Inseamna ca n-ai vazut toate felurile de vergeturi.
Am prietene care se plangeau ca au vergeturi pe sani, finndca le-au crescut prea repede si nu apucasera sa se ingrase sau sa slabeasca.

| wildthing a răspuns (pentru Mussette):

Eu pana nu vad, nu cred...va trebui sa le spui prietenelor tale sa imi arate sanii

| Mussette a răspuns (pentru wildthing):

rolling on the floor

| Hakuouki a răspuns (pentru Mussette):

Tind sa iti dau dreptate, sunt fete care au si pe sani.
Sa stii, la cat de repede trec eu, nu am timp sa-i vad si vergeturile, deci...nu cred laughing

| Mussette a răspuns (pentru Hakuouki):

laughing
N-am vrut sa precizez si alte zone. blushing

| Hakuouki a răspuns (pentru Mussette):

Ne abtinem in continuare in cazul asta.

| Fernando9Torres a răspuns (pentru wildthing):

Ba,o zis vergeturi, nu verdeturi! straight face

| DeeaMarry a răspuns:

Sunt fata, dar tin sa iti raspund.
Doar pe cei superficiali!

| pepe a răspuns:

Nu

| Demonull a răspuns:

NU

| Fernando9Torres a răspuns:

Depinde,daca nu ar trebuie sa se dezbrace, nu

| Blamely a răspuns:

Nu, nu m-ar deranja.

| Rapidistu_Ionut_1994_uJ5v a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja pentru ca si eu am laughing.