| Alexandra_6863 a întrebat:

Intrebare pentru baieti.va deranjeaza daca fata cu care stati are par pe corp? spre ex eu am par pe picioare, pe maini, pe spate jos si chiar pe fund.nu stiu ce sa mai fac.pe voi va deranjeaza?

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Hello:
Eu sunt fata, dar hai ca iti raspund, crede-ma toti prietenii mei sunt baieti si cred ca stiu ce vor.
De parul de pe picioare poti sa scapi prin epilare, pe cel de pe maini sa nu il epilezi(doamne fereste) ca o sa creasca de 1000 de ori mai mult.Pe spate am si eu, dar asa m-am nascut, asa ca dar nu e chiar par... e mai mult pufbig grin.Pe fund...ciudat dar nu cred ca e chiar par, asa cateva fire toata lumea are, stiu multe fete"paroase". Dar daca vrei sa scapi de par nu o fa pentru un baiat si nu te simtii jicnita daca iti zicea vreun baiat ceva. Fa-o pentru tine.
Cu placere.

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Epileaza-te.nu are de ce sa iti fie rusine.macar tu esti fata si nu are nimeni ce sa comenteze.succes!winking

| Helvete a răspuns:

Nu cred ca m-ar deranja, decat cel de pe picioare.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai daca eu ma epilez pe picoare sis baiat fata dc sa aiba parul mai mare decat mine pe picioare pe maini ar trebui epilarea totala fund depinde unde si p**** nici un fir

| Zenithf a răspuns:

Nu prea, sigur ca arata urat daca are ciorapi de culoarea piciorului si se vad firele de par (negre) prin ei. De aceea eu zic sa-si oxigeneze parul de pe picioare. In rest... a, da, sa nu foloseasca lama, ca atunci cand parul incepe sa creasca ai senzatia ca pielea lor este ca raspila. laughing
Deci: daca mergi cu ciorapi, oxigeneaza-ti parul de pe picioare, in rest nu fa nimic, mai ales nu-l taia cu lama.
Domnul sa fie cu tine.

| paramore a răspuns:

Sunt persoane care au chiar par pe spate si fund, nu puf. o prietena de-a mea are dar se depileaza cu aparatul, peste tot, si nu se cunoaste. dar la ea se vede rau cand incepe sa creasca, e mai neagra si firele alea in piele sunt vinete... e urat.

| Dobitoc a răspuns:

Parul pe maini, spate si fund nu e o problema dar cel dupa picioare se poate rade sau epila.Nu mi-ar place o fata cu par pe picioare.

| pasatGeorge a răspuns:

Doar daca nu arata ca o maimuta

| Alexandra_6863 explică:

Pai da normal, pe picioare ma epilez, e si normal dar eu ma refeream pe parul de pe maini si fund. e jenant

| Gesii a răspuns:

. Nu stiu ce sa zic. Da, intr`adevar. Cel de pe picioare, jos! Eu zic sa te duci la un salon de epilare, si sa te epilezi cu ceara. happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sa nu fie ca o maimuta, de pe picioare e naspa. nah nu imi plac fetele cu par pe picioare in rest.pe maini e ok... pe fund. pe langa anus. ma chiar excita blushing big grinwhistling.

| eduardo_9453 a răspuns:

Exista soloane de epilare totala.nu trebuie sa-ti fie jena tocmai pentru asta sunt facute. o epilare totala pentru prima data te poate tine si un an