| Aleeeeeeee a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Va plac fetele care fac primul pas intr-o relatie, cand va spun ce simt?

5 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Bineinteles. Sinceritatea si initiativa sunt ceva de apreciat la o persoana. Deci da.

| lovenotsex a răspuns:

Important este sa existe iubire si sa mearga intre noi.Nu conteaza neaparat cine face primul pas in sensul asta, dar cred ca e mai ok ca baiatul sa fie acela, sa ofere siguranta si incredere.

| X a răspuns:

Normal doar daca si eu simt ceva pentru persoana respectiva dar in majoritatea cazurilor am trebuit sa spun "nu" si te simti aiurea intr-un fel...

| MadNNNeS a răspuns:

Da, adica e ceva normal.

| JustSayIt a răspuns:

Daca o fata care o plac ar face primul pas ar fi genial...