| inger02 a întrebat:

Intrebare pentru baietii big grin
baietii sunt atrasi mai mult de fetele timide? sau de cele tupeiste? si de ce? funda si vot pup.

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Depinde de temperamentul fiecaruia.Mai rar o sa vezi un baiat linistit ca se va apropia de o fata cu logoree foarte dezvoltata si invers poate fi la fel, o fata timida se va apropia mai degraba de un baiat linistit, la fel ca ea, pentru a putea vorbi "pe limba lor". Acum depinde de temperamentul baiatului si ce fel de fata ii place ca si comportament, dar de regula o fata vorbareata nu va sta niciodata sau aproape deloc langa un baiat moale, caruia abia ii scoti 3 vorbe din gura.

1 răspuns:
| Yannku a răspuns:

Cele tupeiste dar nu si fulgare, iar ca cele timide ma plictisesc...