| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a întrebat:

Heeey`love struck
Baietii va plac fetele tupeiste >thinking Sau le preferati pe cele timide?
[ Argumente kiss ]
Mersi mult love struck!

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac fetele cuminti care stiu cand sa fie mai indraznete dar sa aiba inca momente de stangacie si chiar timiditate uneori.

identitate
| identitate a răspuns:

Undeva la mijloc, important e sa nu fie "Mutulica".happy
Tupeul si timiditatea nu sunt tocmai clare, e vorba adesea de aparente.Multe dintre cele care par tupeiste se pierd dupa o zi doua, sau chiar mai repede, daca le iei un pic mai tare "furat"de aparente, uneori chiar si fara sa faci asta. Uneori tupeul e fals, e doar o masca pentru a trece de timiditate.Altele care par timide in schimb, prind aripi si sunt pline de tupeu atunci cand sunt cu cine vor.Asta mai ales pentru ca o fata nu o sa fie niciodata la fel, atat inainte cat si dupa ce cu baiatul cu care vrea.Atitudinea ei depinde cel mai mult de el.In concluzie, femei care sa nu depinda de atitudinea lui, care sa aiba tupeu in adevaratul sens al cuvantului, nu exista sau sunt extrem de rare. Dar, asa cum spuneam si la inceput, calea de mijloc e cea mai buna!winking

| alexandru_4652 a răspuns:

Depinde. daca arata bine si nu insealahappy aman2.

| JustLauren a răspuns:

@lucirege
nu e adevarat ...eu sunt timida dar daca ma cunosti bine chiar nu iti dai seama ca sunt, fac tot felul de trasnai, nebuni...etcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand depinde de caracterul fiecarui baiat. Altora le plac cele care se baga singure in seama, altora le plac cele linistite.
Bine aici depinde la ce te-ai referit ca si tupeiste. Pot fi fete indrasnete si mai putin indrasnete.
Parerea mea ca prima sansa o au cele indrasnete, ele arata ca nu sunt indiferente fata de o alta persoana, ca sunt interesate de ceva sau cineva.
Dar si cele timde pot in felul lor sa isi faca cunoscuta intentia nu neaparat printrun flirt indrasnet ci prin o privire graitoare, un zambet discret sau poate printr-un gest tandru.
Pana la urma depinde de fiecare.
Ca si peste tot, si in dragoste nu exista o regula generala.

| The best!! a răspuns:

Mie imi plac fetele tupeiste pentru ca sunt mai de viata, se distreaza mai mult si stiu sa te faca sa te simti bine.