| PinkY a întrebat:

Intrebare pentru cei care termina clasa a-12-a. Ce au insemnat pentru voi cei 4 ani de liceu?

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Hmm. distractie laughing)
Si acum in pragul bacului. nervihee hee
O sa-mi fie dor, chiar au fost foarte frumosi acesti 4 ani... Multumita unor colegi de treabahee hee.

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

O porcărie.
Am fost cel mai fericit om de pe suprafaţa planetei Pământ când s-a terminat liceul.
Mi-au trecut prin faţă peste 60 de profi din care reţin cu plăcere doar 7 pe care-i respect teribil.
Cel puţin 20 de profesori ar trebui, în opinia mea, excluşi definitiv din sistemul de învăţământ.
A fost o prostie şi un imens rău pentru psihicul meu. Mă bucur că s-a terminat şi îmi pare rău că nu am putut veni direct la facultate fără să trec prin cretinătatea aia de liceu.
Colegii au fost foarte buni dar profesorii şi conducerea au fost oribile, total incompetente!

| stresu a răspuns:

O mare laie. Am facut liceul intr-o imitatie de oras, unde nu erau pretentii si nu prea aveam parte de stimulare intelectuala. Putini profi buni, colegi ok, ce-i drept m-am ales cu o prietena buna si mi-am aprofundat cealata prietenie si cam atat.
Abia asteptam sa scap de acolo pentru ca niciodata nu mi s-a rasplatit efortul si am pierdut foarte multe oportunitati, motiv pentru care inca am de suferit.
Din fericire m-am apucat in timpul liceului de dezbateri si asa am cunoscut oameni de la care chiar sa am ce invata si care sa ma stimuleze sa fiu mai mult decat sunt. Am putini oameni carora sa le multumesc. Macar acum la facultate e mult mai bine.
Sper ca a fost mai bine la restul. Eu acolo nu ma intorc.

| AndreutssaaTha a răspuns:

Foarte tare daca esti inteligent si iti place.