| FataȘarpe a întrebat:

Intrebare pentru elevii din Brasov:
Este posibil sa ma mut in Brasov... Nu stiu exact... Si nu am habar nici cum arata judetul/orasul acela. Da' minte despre licee.
As vrea sa imi spuneti cele mai bune licee cat si cele mai putin bune dar rele... in ordine descrescatoare... Sa ma familiarizez un pic.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alea private sant bune, cele de stat au cate o belea

| FataȘarpe explică (pentru mgtow):

O.o
Ce?
CE?
Aici aveam 2 variante de licee si 3 profile
1 pe care il ador si un program pe care il ador.
DAR
Brasovul e mare... Corect?
Sunt obisnuita sa imi stiu tot orasul ca in palma...
yoy
Merci

| mgtow a răspuns (pentru FataȘarpe):

Eu am fost sofer la RAT Brasov pe autobuz, orasu nu e asa mare si e usor de explorat. Acum au scurtat anumite trasee pentru ca nu au soferi sa faca fata la toate liniile, referitor la licee o zic sa te orientezi la cele private pentru ca la astea de stat dai de multi prosti care iti strica ziua