| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Intrebare pentru Fetebig grinaca ati vedea un baiat care are pe skatebordul lui in poza de pe el o fata in bichini vi sar parea nesimtire?
Apropo eu am skatebordul acela era ultimul n-am ce face

Răspuns Câştigător
| Eaaaaa a răspuns:

P mine nu m-ar deranja.oh go on
o fata ar trebui sa fie tampita.sa se certe cu pretenu ei pentru o pozalaughing

Deci... daca comenteaza cva.nu te supara! E proastaa!tongue

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu.
mi s-ar parea prost gust.
sau de...asa era modeul skatebordului.nu consider din start nesmitire.

| OanaG a răspuns:

Pai si-a luat skatebord-ul care i-a atras atentia, daca lui ii place foarte bine, fiecare cu gusturile lui. Nu mi se pare nesimtire atata timp cat lui ii place.happy

| narcisa a răspuns:

Nu mi s-ar parea o nesimtire dar nici nu mi-ar place.

| Nastia a răspuns:

Sincer, nu. e doar o poza. daca era reala ma enervam, asa...

| cristiana_4483 a răspuns:

Nup... da nici nu mi-ar face mare lacere... dar dat fiind faptul ca era ultimul as intekege