| AlexSnd a întrebat:

Intrebare pentru fete!
Daca v-ati intalnii cu un baiat,cu care va cunoasteti de o zii,ati vorbit prin mesaje etc. Dupa ce v-ati intalnit,si v-a placut de el,iar pe la sfarsitul intalnirii va sarutat, cum ati rectiona?

8 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Esti baiat sau fata, sa stiu in ce maniera sa iti raspund

| Doub a răspuns:

Mi-as intoarce foarte frumos obrazul si as pleca. Ioooi, cum sa ma sarute dupa o zi? raised eyebrows

| TanteMarianne a răspuns:

Depinde daca si mie imi place mult de el, poate ca data viitoare chiar eu o sa-l sarut. daca nu imi place de el, poate ii mai dau o sansa.

| cristinela4 a răspuns:

Eu am patit chestia asta, daca baiatul e frumos i-as ierta acesta mica greseala!

| AlexSnd explică:

Cheatia este ca ea faces ce facea si venea spre mine, m-a luat de mana, iar cand sa plece, am sarutat-o. Asta a fost ieri, m-am intalnit si azi cu ea si nu parea suparata

| AlexSnd explică:

Sunt baiat, dar nu va imaginati ca am stat cu ea decat 10 min laughing am stat cam o ora jumate

| Dantu0012 a răspuns:

Pai.
Unu la mana eu sunt baiat dar sper ca te pot ajuta.
Doi la mana. depinde si cu ce fel de persoana "te-ai intalnit". adica daca e de incredere sau o fata de treaba. intrlegi tu.
Trei la mana. eu consider ca e ceva foarte devreme sa va sarutati la prima intalnire. fapt pentru care, in opinia mea..relatia respectiva nu va fi de lunga durata.
Sper ca te-am ajutat.
O seara buna!

| Xa_Ale_1992 a răspuns:

Pai cum sa rereacționezi? Trebuie sa fii fericit ca te-a sărutat exact la prima întâlnire. Ce este rău în asta