| flavy7 a întrebat:

Salut De cat timp ati vorbit cu un baiat ma refer pe Facebook si v-ati intalnit pentru fete?

Răspuns Câştigător
| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Bună.Presupun că vrei să știi după cât timp e normal să vă vedeți și față în față.
Eu m-am văzut cu prietenul meu după aproximativ 3 luni de vorbit pe Facebook. Dacă s-ar fi ivit ocazia mai devreme, n-am mai fi așteptat atâta timp.
Multă baftă și ai grijă cu cine te vezi!

| flavy7 explică (pentru dfsugiopdfiudygh):

Multumesc

| flavy7 explică (pentru flavy7):

Nu am incredere in nimeni de pe Facebook mai bine sa gasesc o persoana potrivita pentru mine face to face