| mulinobianco a întrebat:

Intrebare pentru studentii de la medicina. E complicat? si citi ani trebuie sa inveti la universitate? mersi.

1 răspuns:
| Lennadoro a răspuns:

Sigur ca este complicat, daca vrei sa urmezi bransa asta. Dar nu invatatul este greu cat ceea ce vei face dupa ce termini medicina umana. Mai bine faci medicina veterinara, ca nu ai atatea complicatii cu reclamatii prin tribunale si pacienti revendicativi si vesnic nemultumiti. Sursa din care vorbesc este medicala.