| Moonster a întrebat:

Intrebare pentru toti ati adopta un copil de culoare negra, sinceritate rog.

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@fluturas

Nu numai rromii sunt negri. S-a referit la negri.
Baftă

| fluturas a răspuns:

Da,chiar daca e rrom, consider ca rautatea si felul in general al lor de a fi nu se mosteneste, un copil depinde si cum il educi de mic
dar mai mult mi-ar place sa adopt ( bine cand o sa am posibilitateahee hee ) unul african big grin

| Anytsa a răspuns:

Eu una da. Nu prea tin cont de culoare!

| Jerrry a răspuns:

Da! Categoric no talking de ce as tine cont de culoare el nu e tot om straight face

| emy a răspuns:

Daca te referi la rromi, nu stiu ce sa zic. Faptul ca e negru, ca e rrom nu ar fi o problema pentru mine, ci rautatea pe care o poate mosteni.Stii ca aceasta categorie de oameni au rautatea, violenta in sange, si de asta am o oarecare retinere. Imi pare rau, nu sunt rasista, dar toata lumea poate sa vada acest lucru. E adevarat ca si printre ei sunt oameni buni, dar majoritatea lasa de dorit.Cred ca intelegi ce vreau sa zic.

| Cita a răspuns:

Pai...nu vreau sa adopt nici un copillaughing