| Libelle a întrebat:

Intrebare si pentru fete si pentru baieti:
-ce parfum folositi? daca folositi.
eu am vreo 3-4 dar numai unul mi-a intrat in pielelaughingadica pe ala il folosesc mereu. voi?

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Percieve de la AVON imi place cel mai mult.happy

| ladygaga a răspuns:

Momentan folosesc perceive de la avon big grin

| Anelisse a răspuns:

Incandessence

| HySpear a răspuns:

Pur Blanca il ador happy

| deia a răspuns:

Eu am unul preferat, se numeste "Divine ", mirosul tine destul de mult.
Si " Precious" este foarte bun si tine mirosul foarte mult happy.

| Alexandru a răspuns:

Eu nu sunt fitos sau cu aere dar sunt mai pretentios si tin la capitolul eleganta. Favoritul meu este Lacoste Elegance. Doar e de la mama lui de acolo din Hexagon. Este foarte bun.Si dupa dus si cateva zile inca se mai simte mirosul pe piele. Numai bine

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Pentru mine, parfumurile preferate sunt de la Lolita Lempicka şi de la Cuba Young, iar cel care îl folosesc este Feeling Blue.
Bye!kiss

| brosu a răspuns:

Folosesc marca Tolsom, mi-a intrat în piele, vorba tawinking

| ducu1991 a răspuns:

Axe

| ♀╰☆╮ღDolce Pynkye♀╰☆╮ღ a răspuns:

Eu folosesc Joannita e mortal parfumul si te tine 2 zile si in zilele calduroasewinking sincer vi-l recomand l-am primit de ziua mea.:*