| DayaDaya a întrebat:

Intrebarea suna cam ciudat, dar cum sa-ti faci viata mai frumoasa mai colorata si mai interesanta, sa simti ca cu adevarat traiesti?

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Trebuie sa faci ceea ce crezi tu ca e bine si sa te distrezi.Nu te intrista repede si fii mereu cu zambetul pe buze.Eu am un princiupiu"Nu sunt perfect dar incerc sa imi fac viata in asa fel incat sa nu regret niciodata nimic".

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti bagi picioarele in pareri care oricum sunt exprimate doar ca subiect de conversatie. Sa dai frau liber dorintelor (stii cum ti se ordoneaza gandurile? Ca de la sine happy ), si sa le indeplinesti. Sa apreciezi ce merita cu adevarat si sa nu te lasi influentata. Sa-ti depasesti limitele. E ca o joaca. Sper sa castigi! Bafta!

| Tudor_Florin_1990 a răspuns:

In primul rand, da frau liber sentimentelor, unor ganduri pozitive, adrenalinei...iesi des cu prietenii (nu neaparat discoteci), fa-ti un iubit tare si traieste clipa ca si cum ar fi ultima.

| jolijoli a răspuns:

Sa faci ceea ce iti place sa iti urmezi visele sa ai un tel astfel niciodata nu te vei plictisi de viata.