| NYØ2002 a întrebat:

Intrebari:

1.Cum pot slabi(Am 68 kg si vreau sa ajung la 60).

2.Cum as putea fi mai sanatos?

3. Tata are 180 cm (cred ca maxim 184cm, Eu 167cm(am 17 ani )si mama are 154, ma pot face inalt ca taica-miu?

4.Penisul meu are 14-15 cm si poate sa imi mai creasca?

5. Daca vrea una sa o facem si mie nu mi se mai scoala, ce sa fac? Ca e mica tare cand doarme si problema e cam putin neagra?

Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Iisus2002 a răspuns:

1. e foarte simplu reduci din cantitatea de mâncare, mănânci ce vrei și cum vrei doar că mai puțin

2. Fa mai mult sport, mănâncă mai organizat

3. O sa mai crești, depinde de moștenirea genetică

4.Nu contează mărimea, contează să știi să o folosești

5. Nu îți mai fa probleme că nu prea e posibil sa se întâmple as ceva, fii doar tu însăți și fă ce trebuie sa faci?