| CARLI a întrebat:

Iti convine ca Adrian Tutu a castigat la "Romanii au Talent"?

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Da love struck, merita

11 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Si daca nu-mi convine ce sa fac?

| ImmortalQueen a răspuns:

Fara suparare , dar Adrian nu mi se pare ca are talent . Iustin e cu adevarat talentat [ bine ca mai sunt si altii ] . Nu cred ca a meritat ;a fost votat doar pentru aspectu` lui si pentru faptu` ca n.are parinti . Prin asta a impresionat pe toata lumea. Stiu ca o sa primesc 'stupid' dar eu doar imi spun parerea.

| ZEU93 a răspuns:

Mie imi convine orice, fie ca a castigat el fie ca altul ar fi castigat viata mea nu s-ar fi schimbat laughing

| deea89 a răspuns:

Mie da! Dar vb aia...fiecare cu parerea lui straight face

| Xab a răspuns:

Daaa love strucklove strucklove struck

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Da.logic...e frumos tare...:X:X.si oricum daca nu castiga spargeam televizoru de nervilaughing.mai ales ca eu sunt rapperitza.

| geolovesedward a răspuns:

Da! tie?

| JustMe_8472 a răspuns:

Daaaaa. Eu am aflat a doua zi de la o prietena care a sarit din apt, a tipar cand a auzit iar o colega topaia si tipa prin casa.Eram in aprc iar 2 prieteni un baiat laur si altul claudiu si am tipar ca nebuna si aia si-au facut cruce.Era sa ma innegresc la fata de fericire.

| DamnedDark a răspuns:

Eu zic ca la ales si ca s-a uitat la locul lui de munca si i-a fost mila

| jean4 a răspuns:

Narcis si fetita aia de 7 ani au fost cu mult peste Adrian. Rusine, trebuia sa invinga talentul nu povestea lui ca nu a fost teledon.

| MarisAlin a răspuns:

Da