| Jello a întrebat:

Buna TPU happy
Va bucurati ca Adrian Tutu a castigat Romanii au Talent? ^^

20 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Da, mă bucur tare mult, chiar merita.

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Nu,deloc.

| lunarwolf a răspuns:

Dragilor,

Cred ca unii oameni nu ii stiau povestea. Si totusi,a transmis un mesaj lumii intregi. A fost azi la Happy Hour nenea Moculescu ala care l-a votat si a zis ca are talent fara ca macar sa-i cunoasca povestea. Poate l-au votat si din mila,insa el chiar avea nevoie de banii aia. In lumea intreaga sunt o gramada de rapperi. Nicio casa de discuri n-o sa se mai inghesuie si pentru el.
In schimb,la Narcis,Rebeca&co. au sa curga banii,caci ei au voci speciale, talent innascut si multi ii vor vrea la opere si fel de fel de spectacole. Credeti-ma. Odata cu acest concurs s-au lansat si sunt deja celebri.
La Narcis e un fel de situatie mai speciala. Vocea lui e inca in schimbare, chiar daca are 16-17 ani. Odata cu pubertatea,isi poate pierde vocea,intensitatea,dar talentul,nu. El inca are voce de copil. La fel si cu Rebeca.

Nu va faceti griji pentru cei care n-au castigat. Dupa cum multi zic si dupa ce am palavragit eu mai sus,aproape un sfert din participantii la 'Romanii au talent' vor face o adevarata cariera in muzica,dans,etc.
Nu s-a pierdut talentul lor,ci este in continua prelucrare. Sunt niste diamante ce urmeaza sa fie slefuite si dezvaluite lumii intregi.

Deci nu-l mai comentati pe bietul Adrian. Copilul ala avea nevoie de bani mai mult decat oricine! V-ar placea sa ramaneti doar cu sora pe lume,pentru ca restul familiei vi s-a destramat? Si totusi,faptul ca a reusit sa ne faca mandri ca suntem romani,ca a reusit sa ne transmita un mesaj frumos si sincer,ca a reusit sa obtina voturile a mii de romani, ca un copil gandeste asa, este de admirat. Poporul nostru a votat! Nu aveti de ales!
Plus ca el va ramane in Romania si va incerca sa dea ce e mai bun ca sa ii determine pe romani sa zica cand pleaca in vacanta in strainatate :
'Da, sunt roman si sunt mandru de tara mea!'

| Fantasy a răspuns:

NU! toti pun aceeasi intrebare.si tot asta am sa raspund : Nu! pentru ca nu a meritat! nu are nici un talent! nici nu stiu cum a ajuns pana aici.si nu ma bucur deloc, eu m-am enervat cand am auzit ''Adrian TUTU!'' cand eu vroiam sa castige Valentin sau Iustin (bine ca erau acolo f multe talente si cu Valentin tineam dar si cu altii de ex cu The Ballance sau Rebeca sau na.altii care au fost cu adevarat talentati! si romanii nu voteaza cu cap, cu inima nici asa.se numeste ''Romanii au TALENT!'' nu ''Romanii au avut o viata grea!'' sau '' Romanii au povesti triste!'' pe mine ma intristeaza ca ceilalti care au ramas, cei 12, au fost dati la o parte.

| LoveChocolate10 a răspuns:

Nu stiu.Pe de o parte mi-a fost mila de el si pe alta nu prea avea talent.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu frustrated

! nu merita DELOK x(

atatea talente au fost

si fix pe asta care recita niste versuri ambulantee

lo ales
duamne...

x(

| ζøvع a răspuns:

Narcis ala pf...nu!
maria...nu!
akikai...nu!
ala cu fodbalu'...nu!
cosmin.mda, sa zicem
valentin mda...
o fata care dansa la bara...straight face noooo!
ADRIAN TUTU! mERItA dIN PliN!

bRAVooo00O BaY BAiATULe!

| Cornelia19 a răspuns:

Ma bucur pentru el, insa, pentru mine, tot Narcis ar fi meritat!

| ripperstefan a răspuns:

Adrian Tutu : "Sunt roman, deci pot!"

Lucian Bute : "Sunt roman, deci pot!"

Daniel Ghita : "Sunt roman, deci pot!"

Gica Hagi: "Sunt roman, deci pot!"

Nadia Comaneci : "Sunt roman, deci pot!"

| kyjonopsy a răspuns:

Daa ma bucur. oricum si narcis e cautat acum sa cante deci si el e castigator, dar adrian a avut mai multa nevoie de bani.sunt sigura ca oricum multi s-au lansat prin acest concurs.

| Anca_9035 a răspuns:

Da...

dar sincer spunand ballance si iustin au fost cei mai talentati(si cosmin ala)

| CuteGirl_6250 a răspuns:

Da ma bucur pentru el.insa eu vroiam mai mult sa castige Narcis:X:angryeu chiar l.am si votat[pe Narcis])

| placintica a răspuns:

De doua saptamana ma rog sa castige... cand a ramas decat el cu narcis ianau am inceput sa plang... iar cand a zis ca adrian e castigatorul :X:X:X:X:X::X vai deci a fost cel mai tare lucru :X e super talentat copilu` sper sa ajunga mare, si daca continua asa, sigur va ajunge big grin pace.

Răspuns utilizator avertizat
| MirunaC a răspuns:

Da bineinteles.baiatul are talent si cu siguranta transmite mesaje foarte puternice si se vede ca e foarte mandru de el si de parintii lui.A suferit mult la cei 19 ani pe care ii are asa ca merita din plin.

| DidiLovesYou a răspuns:

Foarte Tare:X

| dana_3556 a răspuns:

Mda.cu toate ca multi l-au votat din mila. asa cred eu happy

| Dixiiie_3103 a răspuns:

Ma bucur pentru el.desigur toti au fost talentati.dar el a fost apreciat pentru. faptul ca stie sa transmita mesaje, in toate cantecele lui.si vocea lui ca si Narcis si ceilalti

| TotEuCosmin a răspuns:

Sunt roman DECI POT (sa ma bucur de faptul ca a castogat Lil Shean) big grin Bravo Lui...