| Moonster a întrebat:

Iti este rusine cu numele tau de familie?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

NU.niciodata sa nu iti fie rusine cu numele de familie!
. decat daca nu esti tipa asta.:
http://2.bp.blogspot.com/......tinbi6.png

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Nu,de ce mi-ar fi?

| AndreeaEma a răspuns:

Nu, nu inteleg de ce mi-ar fi, este numele meu si al familiei mele, asa ca sunt mandra de el! Daca cuiva nu ii place, atunci sa isi vada de treaba sa, pentru ca nu oblig pe nimeni sa ma accepte pentru numele meu de familie!

| Simo0 a răspuns:

Nu îmi e ruşine deloc de numele meu de familie. Numele meu nu sună ciudat sau înseamnă ceva, nici nu cred că e român. Dar, e naşpa deoarece, mi se greşeşte numele de foarte multe ori.

| monicutza_5552 a răspuns:

Doamne fereste! normal ca nu

nimanui nu are trebuie sa ii fie rusine de numele sau de familie :*

| Brunette13 a răspuns:

Nu

| izzy_8213 a răspuns:

Mariux fiecare avem un nume de familie. Alti mai frumos alti mai putin frumos, cu el ne nastem si oricat am vrea sa nu il avem nu putem scapa de el. Numele de familie nu sunt urate doar ca ni se pare noua uneori. De exemplu al meu, nu imi place dar nu am ce sa fac. Nu trebuie sa iti fie rusine cu numele de familie. Pentru ca asa ne nastem. Sa nu iti fie rusine cu el. Si sa nu le spui nicio data asta parintilor pentru ca se vor simti prost. apropo. funda? big grin

Răspuns utilizator avertizat