| MadalinnaR98 a întrebat:

Credeti ca este bine sa avem pe facebook numele nostru de familie? big grin
Nu e vorba de rusine. tongue

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Eu zic că nu şi e bine nici să nu dăm informaţii personale, pentru că cei de la FB folosesc aceste date în propriul interes.
Acum câteva zile erau ştiri cum că nici mesajele private, de fapt nu sunt private! Unele au fost chiar şi publicate!
Eu sunt de părere că e bine să fi cât mai discret cu aceste reţele de socializare! Ei nici măcar nu au opţiunea de a şterge contul, ci doar de a-l dezactiva, dar dacă te loghezi pe el se activează automathappy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu, eu niciodata nu imi pun numele intreg pe o retea de socializare

| LittleMønster a răspuns:

E bine să ai numele real sau măcar o parte din el, pentru ca să te poata găsi cineva în caz că te caută. Oricum nici nume de cocalar-pitzi să nu ai.

| Rakanishuu a răspuns:

Mie personal nu-mi place să ştie toată lumea cine sunt, după nume.

| TheWalker11 a răspuns:

Eu nu imi pun numele de familie dar nici "Frumushelu @ndhrey:". Eu imi folosesc cele 2 prenume pe care le am pentru numele de pe facebook tongue.

| JJ16 a răspuns:

Da big grin. Adica, decat sa iti pui de exemplu Madalina frumushyka, mai bine numele de familie :*
PAREREA MEA