| Angel_4453 a întrebat:

Iti pare rau ca mai e putin si se incheie anul? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deloc. Orice sfarsit e un nou inceput. Poate anul 2011 va fi cu mult mai bun decat 2010(care, cel putin in cazul meu, nu a fost nici pe departe unul de nota 10, asa cum mi-as fi dorit).

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Da. Timpul trece asa repede. Am avut atatea planuri si nu am realizat nici jumate. Eh :-J asta e sad

| BeHappyForMe a răspuns:

Nu ca o sa vina altu mai bun.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cand esti tanar acest lucru nu conteaza, dar de la o anumita varsta conteaza chiar daca nu simti acest lucru. Dar toata lumea indiferent de varsta asteapta cu bucurie si entuziasm venirea noului an.

| Ana a răspuns:

Nu-mi pare rau, mai ales ca vin sarbatorile de iarna.

Răspuns utilizator avertizat
| Silvikaa a răspuns:

Cum Satzi Spun. doar un PicuLet...
asta fiindca inCePe un an noi... p0aTe mulT mai Bun Ca anuL aCesTa... inSa asta e D0aR paReRea meawinking