| DaniliucC a întrebat:

Îți plac senzațiile tari?

4 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Da îmi place sportul orice fel De sport nu-mi plac să-mi pierd timpul aiurea deloc mereu gaeec ceva de făcut orice numai sa nu stau degeaba munca este soluția pentru mine

| Den1sa a răspuns:

Da

| IgnatVictor a răspuns:

Depinde de situație și de viziunea fiecăruia.
Dacă prin senzații tari te referi la, nu știu, atracțiile dintr-un parc de distracții sau la cățăratul unui munte, cu echipamentul necesar, atunci da.
Dar dacă te referi la situații extreme, în care există un risc major de a-ți pierde viața, atunci nu.

| BumiWolfie15 a răspuns:

Da. Până la urmă sufletele noastre se trezesc cu adevărat doar datorită unei resuscitări zdravene prin emoțiile "tari". Ce rost are să fi prezent fizic dacă mental te simți ca un zombie?