| TheUnForgiveN a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ce pozitii as putea incerca cu iubita mea? Ii plac senzatiile tari, stie sa ma satisfaca, si e mereu in stanga mea.De mentionat ca are 5 degete.Va multumim! :*

4 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

La cei 14 ani ai tai...thinking vezi-ti de visele tale legate de liceu, bobocule `!

| TheUnForgiveN explică:

Bai eu glumeam.

| Miky1 a răspuns:

In primul rand conteaza imaginatia ta, daca esti dispus sa faci unele chestii, si dupa aceea sfaturile.Nu poti face sex din carti, filme etc.Sexul este ca o arta, si putini se nasc cu el.Altii doar incearca

| TerminusMarc a răspuns:

5 degete in total sau? ai ajuns sa intrebi de pozitii ma?laughing))) uitate la un film porno si o sa vezi nu numai pozitii, dar si cum sa le executi laughing