| Isabelia a întrebat:

Iubesc un baiat de 19 ani, eu am 13 ani. vorbim in toata ziua pe odnoklassniki si el nu stie ca-l iubesc poate ca-si da seama...ce sa fac?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer cred ca si daca ar sti ca il iubesti, tot nu ar zice nimic si asta pentru ca te considera prea mica, nu stiu ce sa zic, spune-i daca vrei neaparat sa stie ca il iubesti

| Morphines a răspuns:

Mai fato, stii macar ce e aia iubire? Nici n-ai trecut in liceu ca tu gata, ti-ai dat seama ca te-ai indragostit. Lasa baiatul in pace, sigur o invarte cu alta. El adult, tu minora. Hm, infractiune... in orice cazwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

Cu siguranță e îndrăgostită „de un an și un semestru"batting eyelashes.

| Morphines a răspuns (pentru anonim_4396):

Te cunosc de undeva? tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

Nu, cine ești, dear?
L.E: să îmi amintești luni să îți dau una pentru asta.

| Morphines a răspuns (pentru anonim_4396):

:O Cine esti papusa mecanica? Crezi ca daca ma vezi la televizor mai mereu si sunt super vedeta crezi ca ma cunosti?hee hee Nu mai folosi diacritice, sunt semn de inteligenta interzisa big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

Sunt Ana Jellisophy a.k.a Jelli.
Da., păpușă., bine zis. Îmi place să fiu pasivă, controlată, manipulată, am porniri sado-maso., eh, nu chiar, glumesc. Nu te gândi la prostii, doar îmi place să fiu sub puterea altuia dacă știu că el mă ajută și o să mă supun lui dacă îmi place acea persoană.
„Crezi ca daca ma vezi la televizor mai mereu si sunt super vedeta" - dragă *** ******* ***** (ți-am scris jumătate din nume cenzurat, ca să nu se prindă ăștia cu cine vorbesc de fapt)...iar vorbești din fanteziile tale? Drăguț. Corespund. Mă privesc în oglinda lui Erised și parcă văd același lucru ca și tine. Doar avem o pasiune ce ne leagă.
Văd că mă renegi. Ei bine, pe Cristina o s-o renegi? Măcar să știu soarta ei și să o pot avertiza.
Dragă, eu nu pot scrie fără diacritice pe TPU. Pe mess sau pe facebook e altfel, nu știu de ce, probabil că stau să mă concentrez mai mult pe fond și nu pe font. Cu toate că, desigur, am grijă și de caligrafia mea. Știi cât de important e aspectul în ziua de azi.

Și ce mai faci, epicule?

| Morphines a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te cunosc, tu ma cunosti! Nu-mi mai vorbii, nu te cunosc! Poti pretinde ca ma cunostii, pentru ca toata lumea ma cunoaste! Eu nu te cunosc! PUNCTwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

Adevărat, nu mă cunoști, de-aia mă crezi fraieră și mă iei în râs mereu, la fel ca și acum.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa abandonezi relatia. E...o diferenta cam mare intre voi.
In primul rand difera mentalitatile.
Poate el a incercat lucruri pentru care tu in mod clar nu esti inca pregatita.

| Isabelia explică (pentru MrAnderson):

Nu a incercat ca stiu totul despre el