| Chocolate26 a întrebat:

Iubirea e o chestie care te face sa zambesti cand esti obosit, iubirea e cand ii spui unui baiat ca iti place camasa lui si atunci o imbraca mereu, iubirea este cand catelusul vine si te linge pe fata chiar daca l-ai lasat singur toata ziua.
Voi ce credeti ca e iubirea? dau funda celui mai frumos raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

Iubirea e... e atunci cand iti place foarte mult o ciocolata iar tu nu ai posibilitatea sa ti-o cumperi. Iar cand ti-o cumperi, preferi sa o imbarti cu altcineva decat sa o mananci singur. love struck Iubirea... e trista, e vesela, iubirea te face sa zambesti. iubirea te face sa plangi si sa visezi happy. kiss Asta cred eu.

4 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Iubirea si sanatatea sunt elementele necesare unei vieti perfecte (parerea mea)

| alin567 a răspuns:

Iubirea este o avemtura in care fiecare dintre noi pornim, intalnim obstacole si le invingem impreuna! :d
Parerea mea!

| neutrino a răspuns:

Nu e iubire. Te-ai indragostit. Se intampla. Iubirea nu vine din intamplare. Ea se instaleaza in ani si ani, daca are unde.

| luniii a răspuns:

Eu nu am o viziune prea buna asupra iubirii deci nu o sa comentezbig grin