| Sperietoarea a întrebat:

Joaca cineva metin2ro, talisman, cabal paradox

Răspuns Câştigător
| icsulescu_9871 a răspuns:

Am jucat eu Metin2ro, dar m-am lasat de el pentru ca era o comunitate care o tinea numai din certuri in certuri. Intr-un joc online conteaza foarte mult comunitatea! Ca toti sa se inteleaga bine, sau aproape toti, sa se discute civilizat, etc.

21 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Eu am jucat si inca joc din cand in cand metin2ro

| putzulica a răspuns:

Nu mai joc mmo-uri fiind ca pierd prea mult timp.winking

| Kanghu a răspuns:

Joc cabal online am un 19 WA pe mercury

| daghy14 a răspuns:

Am cont la joc, am si jocul, dar ma cam plictisesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu a joc dar am pierdut prea mult mi sa furat si cont de 41 acum am de 31 si 45 si daca le-as impreuna ar face cat unu de 60 la ce au pe ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc metin2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cabal paradox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie un cont pe metin2 ro de lvl mare da sa fie cuprins intre 26-40

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine joaca metin2ro pe leonis si are cont de lv peste 60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc talisman de acum 2 ani... tinete de el e mai bun decat metintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc cabal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zoc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat metin... aveam lv 37 aveam aproape tot +9 si mi-a spart un retard contul (cat ma chinuisem sa fiu bun,,,)si ma distrus reardatu ala SFAT PRIETENESC :NU ITI DORII PREA MULT SA AI CEVA...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cabal paradox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un cont de talisman de 50+++ de preferat un sin dar sa fac macar solo hh si tank in FP

| CoSmINnN a răspuns:

Am jucat si metin 2 heart dar nu prea mea placut asa ca m-am apucat de cabal paradoxwinking sau elite sunt super serverele incercatile By CoSmINnN :*

| CoSmINnN a răspuns:

Am jucat metin heart dar m-am lasat pentru ca imi pierdeam timpul asa ca am inceput sa joc cabal paradox sau elite cabal si m-am distrat foarte mult decat la MT2 mai bine jucati Cabal PAREREA MEA BY CoSmINnN

| emilian78 a răspuns:

Nope