| anonim_4396 a întrebat:

Joaca cineva PokerStars?

Te invit să intri în Clubul meu privat de poker din Home Games online.

- Dacă nu-l ai deja, descarcă softul gratuit de la www.pokerstars.com
- Deschide lobby-ul principal, apoi dă click pe secţiunea Home Games
- Dă click pe butonul 'Intră într-un Club de poker'
- Introdu numărul de ID al Clubului meu: 72762
- Introdu Codul de invitaţie: 19931993

Gata! Imediat ce ţi-am aprobat cererea de intrare, vom fi gata să începem să jucăm online împreună în Home Games.

Dacă vrei să afli mai multe, vizitează www.pokerstars.com/homegames

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Ok. Multumesc mult! happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra in clubul meu de poker pe Pokerstars.Id ul clubului meu:210478, cod invitatie:03030303

| finetze a răspuns:

Ciprian ai funda.restul PAwinking

| finetze a răspuns:

Apropo cei care intra in club sa imi dea un pm cu id-urile lor sa vorbim pe mess cand intram sa jucam.