| anonim_4396 a întrebat:

Joaca cineva Tera Rising?

3 răspunsuri:
| TheGreatPerhaps a răspuns:

Eu, frate-miu, mama, tata, bunica-mea, verisoarele si verisorii mei, unchii, matusile, ba chiar si pisicile ni s-au alaturat. Facem un weekend anual de pierdut vremea impreuna.

| anonim_4396 explică (pentru TheGreatPerhaps):

Ce raspund detaliat, cat ti-a luat sa il gandesti? Cred ca nu prea mult la cat de prostesc e...si zau fetito singura care pierde timpu aici esti tu dadand raspunsuri idioate..cred ca ai prea mult timp liber si nu ai ce face decat sa stai pe TPU!

| TheGreatPerhaps a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei bine, ai dreptate. Chiar si acum pierd timpul, raspunzandu-ti. Why so serious, dudette? Cheers, my nigga.