| mihai200 a întrebat:

Jocul preferat al copilariei? La mine a fost footbalul

9 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Joaca vatea ascunselea [noi ii ziceam pititea ] si mario.
*-*

| Dariusuu a răspuns:

Tupu, alarmă, flori fete și băieții, menix și ar mai fi multe...

Eu chiar am avut o copilărie, bine că nu am fost în generația asta care știu doar facebook și lalaband.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand eram mic uram fotbalul iar acum e jocul meu preferathappy
Cand eram mic jucam: Pititea, Fete, filme sau baieti, muraturi si castraveti si alte jocuri din astea:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub bunele priviri ale multor oameni, să reflectăm puţin şi să ne repetăm în gând că fotbalul este un sport, nu un joc. Unul dintre jocurile preferate ale copilăriei mele: Super Mario Bros.

| τττ a răspuns:

Buna,Mihai.

-Sotron
-Fantanita
-Baba-oarba
-Ascunsea
-Prinselea
-Omul negru
-Stafeta
-Fazan
-Jocul cuvintelor
-Mima
-Om sarac
-Telefonul fara fir
-Telefonul american
-Batistuta

Ca sa fiu sincera, in copilarie nu am prea fost genul care sa se catere in copaci sau care sa-si rupa pantofii sarind coarda, poate si din cauza faptului ca, pana in clasa a patra, eram printre cele mai inalte si mai bine facute fete din clasa. Asta nu inseamna ca eram certata cu sportul, insa decat sa sar capra (pana in clasa a treia am avut cosmaruri cu capra care se ridica la inaltimi fantastice, incat nu puteam ajunge la ea), preferam mai mult jocurile logice.

| OhGodWhy a răspuns:

Radeo toata!

| Rockerul23 a răspuns:

De-a fata-ascunselea
Prinsea
Football

| nowar a răspuns:

Sahul thinking presupun laughing

| vox22 a răspuns:

De-a fata-ascunseleabig grinbig grin
sotron
da stiu sunt fata dar si mie mi-a placut fotbalul si inca imi mai placebig grin
prinselea
baba oarba
bataie cu apabig grin
astea sunt preferatele melebig grin