| PureCherry a întrebat:

Johnny Depp sau Brad Pitt? Eu as alege Johnny Depp.il ador.; x; x; x voi?

9 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Johnny Depp love strucklove strucklove struck

| TeooTeo a răspuns:

Brad pitt love struck

| Neah a răspuns:

Si eu, joaca foarte bine si nu-mi place Brad Pitt waiting...nici Angelina Joliehee hee...Johnny Depp e unul dintre actorii mei preferati deoarece joaca foarte bine si in aproape toate filmele mele preferate tongue.

| lesslonleygirl a răspuns:

JD(Jhonny Deep clar)

| missphantomim97 a răspuns:

Johnny depp clar! :-> brad pitt nu are nimic special in afara de nume.

Răspuns utilizator avertizat
| tabby66 a răspuns:

Johnny depp... unicul.cel mai super..nam ce zice..inegalabil

| andramik a răspuns:

Johnny Depp...:X

| Mary1234567890 a răspuns:

Johnny Depp