| Summerismine a întrebat:

Jurnalism sau psihologie? Ce e mai bine cand eu o sa termin uman/

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Jurnalismul sincer e o mare mizerie in tara noastra. Daca nu prinzi un post bun in cel mai rau caz o sa umblii dupa fundul Zavorancei laughing
Psihologia e mai interesanta si se merita mai mult, ai si salariu bun...

| SuneteDeChitara a răspuns:

Depinde de ce iti place si tie. Nu poti sa alegi ceva ce nu iti place.
Eu una as alege psihologie.

| iubesc a răspuns:

Jurnalism... e mai cautatat!

| HTH a răspuns:

Eu zic jurnaism.consider ca esti mai bosswinking din ce stiu eu e plin de psihologi

| Ionut19CT a răspuns:

Psihologia se plateste mai bine tongue

| NickyDawn a răspuns:

Psihologie. Daca nu esti din Bucuresti, jurnalismul e cam inutil big grin.