| WalterWhite a întrebat:

Justin Bieber nu exista! http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ

Răspuns Câştigător
| AnTiBioTic a răspuns:

Prea tare bv alyn22 esti de-al meubig grinbig grin felicitari!

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber exista si va exista mereu si tot timpul va fi el mai tare cantaret; Sa stiti asta bine toti e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga alina ba da exista cum putea unul de 50 si ceva de ani sa se miste ca unul de 16 ani dc asta e imposibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista si nu va exista nici o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin exista ca am fost acasa la el in vacanta de vara 2010 si am incercat sa vad ce face ca l-am urmarit pana la o intalnire dupa care mi-a dat un autograf. cei care nu cred in el is ''h a n d i c a p a t i''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista. am fost la un concert de al luilaughing

theelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber exista dar il urasc pentru ca minte in reviste ce... hm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate acel om l-a inlocuit pe Justin la cateva concerte. si acum am vazut ca Justin nu a reusit sa cante in Australia de curand, din cauza fanilor. Poate si atunci s`a intamplat la fel, nu neaparat ca nu exista! Cum se zice si mai jos, astia fac farse cum a fost si despre Miley, ca a murit.De unde le mai scot si pe astea? Poate ca exista poate ca nu happy Dar oricum nu e un batran de 51 de ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber exista si nu cred ca din pacate. mie una nu-mi place in mod special de el dar imi place cum canta.de altfel eu nu cred ca fanii Jonas ar trebui sal urasca pe Justin.eu sunt fana si Jonas(mai ales nick love struck) si Justin si chiar imi place sa ascult cand o melodie TJB cand una JB.plus ca stiu ca exista pentru ca am o verisoara in canada si cand am fost in vizita la ea am fost la un concert de-al lui si m-am distrat super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca nu cred ca nu exista spun numai minciuni

| putrack a răspuns:

FRAtilor daca nu credeti uitati-va este actiune in AMERICA http://www.youtube.com/watch?v=DOVwYhGFGFA de la NW si alea is stiri;);) daca nu credeti fiti prosti in continuare

| Alerainbow a răspuns:

O prietena de-a mea a tradus cea zis la stirile acelea, si e adevarat, pai la stiri se spuner adevarul, ai vazut o stire care sa nu spuna adevarul

| asmara20000 a răspuns:

Stiu cine nu crede ca justin bieber nu exista sa csrie pe google "justin bieber nu exista ". si veti vedea adevarul despre el!

| asmara20000 a răspuns:

Stiu cine nu crede ca justin bieber nu exista sa csrie pe google "justin bieber nu exista " .si veti vedea adevarul despre el!