| Daniel_4881 a întrebat:

Justin Bieber Nu exista? spuneti ca nu e adevarat pls http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

306 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Nu e adevarat mai.
Pa-pa

| FreakyFred a răspuns:

"onion news network"? ca filmul "the onion"?
hahahahahaha, la inceput am crezut! nu era chiar imposibil!
speram si eu intr-o minune!
forte tare oricum!
laughing

| Hadley a răspuns:

Uh crezi orice? se pun tot felul' de porcarii pe net...

| April27 a răspuns:

Il urăsc pe Justin şi i-am dat şi nişte porecle:Justin Biberon, Justin Barbar, Justin Barba, Justin Buba, Justin Baba, Justin Bebe, Justin Biba.laughing

| Viviannnnnna a răspuns:

Pff...frate mosu` ala vroia sa faca bani! e logic! poate si-o fi luat masca pentru interese comune!

| Viviannnnnna a răspuns:

Pe mine a aburit chestia asta

| diana a răspuns:

Nulaughing Iti dai seama ca daca ar fi fost adevarat stirea ar fi fost in toate ziarelelaughing

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Eu cred ca exista dar nu sunt sigura pare de necrezut si nu stiu ce sa cred am doar 13 ani si vocea lui e schimbata de la o mel. mai veche la una mai noua.se vede ca e adevarat... j. b. exista

| camy417 a răspuns:

Mda tare m-as fi bucurat daca nu era o gluma.ori cum sunt priceputi tipii bravo lor

| JBieber a răspuns:

Te rog sa nu crezi prostia asta.chiar nu e adevarat.in timp ce-l anchetau p ala Justin avea concert... pozele sunt editate pana si eu pot edita pozele asa...si cum de exista videouri cu el mic chiar seamana cu el si noi practic l-am vazut cum a crescut chiar nu cred nimic si sper ca nimeni nu crede doar ca ceilalti sunt invidiosi

| Blueberry145 a răspuns:

Deci JB exista nu fiti fraieri si ziceci ca nu exista ca mosu ala nu poate sa cante la fel de binee sau chestii si vrea sa se dea el mare si tare si in timp ce aia il anchetau pe mos, justin avea concert deci sa fim seriosi... si daca ar fi purat masca atunci nu si-ar fi fat lumea seama? cate concerte a avut:-)) nu fiti fraieri si credeti prostii! mosu ala e un prost

| Cristi_6252 a răspuns:

Da este adevarat.Ronnix ala e TheOnion nu CNN

| CiprianSima a răspuns:

Ba este adevarat.Chiar daca asa credeti mi-am dat seama de ceva pe Youtube. El avea peruca lui JUSTIN BIEBER si cand tinea un comcert i-am vazut ochii batranului de 51 de ani.Eu cred ca este adevarat.Este doar parerea mea.

| Butterfly1968 a răspuns:

Bai nu are cum sa fie adv video ala...pnm
ar fi pe peste tot in ziare/tv etc. si + de asta justin a colaborat cu artisti ca ludacris si sean kingston.chiar atat de prosti sa fie aia incat sa nu`si dea seama ca el e fake?big grin sa fim seriosi.invidia din lumea de azi e foarte mare si specia umana este cea mai josnica fiinta deci este in stare de orice din ura si invidie happy deci stati calmi ca nu e adevarat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e adevarat faza a fost discutata la o conferinta de presa si e o chestie pe cale legala asa ca e adevarat. Oi cum eu nu il suportam si sa fim seriosi a angajat o cutva sa fie maicasa la TV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un zvon doaroh go on e o facatura.nu e postul oficial din america.si tipu are vocea lui.isa oricumoh go on exista si copii!:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred! straight facestraight face

Daca ar fi fost adevarat ar fi fost la tv si in ziare!

Nu cred ca batranu ala de 51 de ani are o voce super...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu stiu ce sa cred mai degraba ar fi o gluma de prost gust

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca nu e adevarat, invidia asta... a ajuns la un stadiu de ne-imaginatlaughing... justin traieste, desi stim ca multora le sta in gat, stalear pe vecie! traiasca JUSTIN BIEBER!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e adevarat fratele meu ori cum nu ma interesa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu e adevarat... asta e doar publicitate! ii o mare minciuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah dar daca nu exista cum de tot fac videoclipuri asthia cu el, si dc justin bieber este pe youtube si zice ca il putem gai pe tuitter sau moarthe jthie si pe facebook? in ori ce caz nu cred ca exista justin bieber se tot aude ca e un batran cu o masca rolling on the floor)))) si cica e justin bieber iar batranul are 51 de ani... dao-n colo de treaba mai bine sa se incheie subiectul asta cu justin bieber si lumea sa'si vada de treaba ei tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o mare minciuna si vocea batranului de 51 de ani nu seamana absolut deloc cu a lui justin bieber este o poveste care nu are sens cum a fost cea a lui Miley Cyrus ca cica a murit dar nu este adevarat, eu cred ca astia care au facut glumele astea de prost gust au vrut ca noi sa credem ca ei chiar nu au existat ca sa nu le mai ascultam melodiile eu asa cred dupa parerea mea dar el chiar exista si vrea sa spuna ca, cand justin bieber avea 13 ani el avea 48 de ani si a crescut la varsta asta?
asta e o minciuna prea mare ca sa o creada cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu e adevarat deloc.Acel batran are mainile zbarcite si si-a pus dooar o masca pe fata sa se dea drept Justin Bieber. Dar adevaratul Justin Bieber nu are mainile asa zbarcite.Nu e adevarat. Justin Bieber traieste. Dar cineva il uraste foarte mult si vrea sa-i faca rau. Eo chiar nu cred asa ceva.Acel video a fost bagat pe youtube in data de 4 oct., iar Justin a cantat la o nunta in data de 5oct.Deci sa fim serios acum. E logic ca acela nu e Justin. Poti scrie o scrisoare catre revista Bravo, poate au ei ceva informatii, sau poti cauta pe youtube ca nu este adevarat.Cand am vazut si eu prima data video, era sa ma conving ca Justin nu exista. Dar este o minciuna. El exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o gluma. Jb exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiti seriosi! cum ar putea un batran de 51 de ani sa aiba vocea asa subtire si cum ar putea sa danseze ca si justin bieber?!?!? uitati-va la poze cu el pe google, la un moment dat apare o poza cu el la bustul gol, si nu cred ca asa arata un mos de 51 de ani. o poveste asemanatoare cu a lui gaga.si in plus daca intr-adevar ar fi purtat o masca, chiar atat de prosti au fost cei din jurul lui incat nimeni sa nusi fi dat seama?! si poza cu maicasa cum ca ar fi prostituata, e prea usor de facut o astfel de poza cu toate programele astea de modificat poze. exista poze cu el de cand era bebelus si seamana prea bine cu ''masca lui''. si faceti diferenta dintre videoclipul piesei ''one time'' si ''baby'', se vede clar ca de la unul la celalalt i sa maturizat vocea si s-a mai inaltat.eu una dupa toate astea ma gandesc la un singur lucru:cum ar putea cineva sa creada asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga daniel exista justin. b
asa ca nu fi ingrijorat o fost cazuri mai rele ca astea de exemplu cu leydy gaga ca so zis ca i baiat da eu cred ca estea is inventate numa ca sa scoata uni bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui adevarat. el exista desi la inceput am crezut...si sa stiti ca e in toate ziarele nu in Romania ci in canada...matusamea locuieste de 9 ani acolo.si ea mi-a zis toto era in seara aai pe toate posyurile. dar eu nu cred jb exista si gatawinkingasa ca danilea stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu inca ce sa cred, o sa asteptam si o sa vedem.