| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place de justin bieber? credeti: http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded
spuneti-mi ca nu e adevarat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acest videoclip nu mai este disponibil, deoarece contul YouTube asociat acestui videoclip a fost desfiinţat din cauza notificărilor multiple de încălcare a drepturilor de autor primite din partea unei terţe părţi.
Ne pare rău.
Nu pot să îl vizualizez... happy

| AnneMarie27 a răspuns:

Sac ca iti sp...cred ca esti o mare fana/fan dar e adevarat nu mai poti viziona acel videowinking...lasa ca mai sunt si alte videoclipuri

| nosense a răspuns:

Da e adevarat, chiar nu mai poti sa vizionezi acest video. straight face