| Adriana_1090 a întrebat:

L-am vazut pe facebook si nu stiu cum sa ii scriu, nu il cunosc, nu e online si am incercat de vreo patru ori sa ii las mesaj si am sters bineinteles; stiu ca ma intelegeti. Deci cum procedez?

Răspuns Câştigător
| Larysa13 a răspuns:

Pai.thinking Nu.ti fie teama, fa-ti curaj sa vorbesti cu el happy
Intreaba.l ce face, cere-i id-ul si vorbeste cu el. O sa vezi ca totul o sa vina de la sinehappy
Bafta!

| Adriana_1090 explică (pentru Larysa13):

Dar nu e online si mi-e rusine sa ii cer id-ul..Nu sunt genul si oricum am mai incercat odata cu alt baiat si nu mi-a dat id-ul.

| Larysa13 a răspuns (pentru Adriana_1090):

Poate el e altfel :d

| Adriana_1090 explică (pentru Larysa13):

Sper sa fie asa.o sa incerc sa ii dau un mesaj in care o sa ii cer id-ul

| Larysa13 a răspuns (pentru Adriana_1090):

Ok :*
Nu trebuie sa te descurajezi daca un baiat nu ti.a dat id-ul lui oh go on

5 răspunsuri:
| YoAdde a răspuns:

Pai, eu sp ca ar trebui sa ii lasi cateva like-uri la poze, comentarii in care ii spui cat de dragut este....si cand vei prinde momentul sa fie on-line vorbeste cu el... sper sa iti fie de foloshappy