| adelin2552 a întrebat:

LA 14 ani cat trebuie sa ai penisul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar dc baietii la varsta asta umbla cu linile pentru asi masura penisul si nu pentru geometrie thinking
Plecand de la faptul ca oamenii nu seamana intre ei, nu poate exista o marime stabilita. Depinde de hormonii de crestere.

6 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Non-stop, trebuie sa-l ai cu tine, oricum, nu se dezlipeste afurisitul

| Alex_7297 a răspuns:

Bă ce preocupări ai!

| Bloo2 a răspuns:

50-70cm... poate mai mult rolling on the floor

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Nu exista o marime anume, la adolescenti trebuie sa fie in jur de 14 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A disparut sunshine, dar i-ai luat tu locul esti incredibil de tampita, presimt ca ii mostenesti prostia. de unde ai mai aflat si tu de acest site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A disparut sunshine , dar i-ai luat tu locul esti incredibil de tampita, presimt ca ii mostenesti prostia. de unde ai mai aflat si tu de acest site?