| GRYM2 a întrebat:

La admitere MAPN ce trebuie sa facem flotari sau tractiuni ca noi la sala speciala unde facem pregatirea sportiva facem flotari si noi facem 14 flotari dar la admitere cate? (daca facem flotari)

1 răspuns:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Dracu sa ma ia, daca te exprimi cum scrii aici nici n-o sa ajungi sa dai probele sportive in caz ca se da psihologicul prima oara. Daca acolo scrie ca trebuie sa faci 14 flotari pai faci 14 flotari ca s-au schimbat regulile. La ce categorie de personal dai admitere?