| melutsa a întrebat:

La balul bobocilor sunt : "o tocilara " cum ma pot imbraca?! sugestii.

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Cu pantalonii de stofa.sacou un pulover pe gat si niste pantofi.cu ochelari si parul prinslaughing

| DeeutzaDalinutza a răspuns:

Salut!
Parul prins,ochelari mari si de culoare diferita de negru sau alb, pantaloni negri si largi, bluza cu gat alba si simpla si niste pantofi care nu se asorteaza cu imbracamintea.Succes!

| BlackD a răspuns:

:d O bluza neagra simpla, o fusta dintr`o alta culoare galben mustar thinking dress`uri negre si cizme/botine/balerini rolling on the floor imbraca`te in asa fel sa te simnti bine si nu constransa de situatie sa te imbraci asa :d