| anonim_4396 a întrebat:

La banchetul de clasa 8, daca nu am pe nimeni de care sa-mi placa de la mine din clasa, si vine o muzica dintr-aia la care se danseaza fata-baiat, ce sa fac? Sa invit asa, pe cineva ca sa fie, sau cum? De la alte clase nu pot spune chiar ca imi place de cineva(ca iubesc o fata in adevaratul sens al cuvantului), dar asa, am mai vazut fete frumoase de care imi plac asa, cat de cat.
Ahh frate, atatea emotii...

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La banchet dansezi cu cine ''se nimereste'' mai ales in cazul in care nu ai nici-o prietena. Este posibil ca exact acum amorasul sa aiba in tolba sageata buclucasa. Nu se stie nicio data ce se poate intampla in timpul unui dans... ''sentimental''. big grin

| devilshelp a răspuns:

O data ce iubesti o fata nu are cum sa iti placa de altele. Poti sa stai jos ca te asigur ca o sa mai fie si altii. Daca chiar nu vrei invita o fata la intamplare, poate te mai indragostesti de vreuna