| LoveMusic a întrebat:

La BarnBuddy pe hi5, cum pot să fac rost de Credits, fără să cumpăr cu bani reali monede de pe hi5 şi apoi să cumpăr? Se poate? Dacă da cum?

3 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Nu cred ca se poate, ca si eu as vrea sa`mi cumpar credits dar nu vreau sa cumpar si monede hi5!
Orcum BarnBuddy este un joc interesant si amuzant si fara acei creditshappy
Sper ca te-am ajutat! Ai grija de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti... dar is cateva trucuri pe barn buddy ca saty aperi ferma fara caine etc daca bagi secrete barn buddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da