| Alexiamano a întrebat:

La cati ani ati avut prima voastra relatie?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

13 ani cam așa

| Freya1 a răspuns:

Prima mea relație (o copilărie cu pupaceli si din astea) a fost pe la 12, 13 ani.
Pe la 14/15 am început una serioasă in care am stat 8 ani.Dar recomandarea mea ar fi ca abia pe la 16 sa începi să cunoști persoane de sex opus (sa iti formezi o relație adolescentina, cu plimbări prin parc si chestii) si abia de la 18 in sus sa iti faci una mai serioasă.

| Nemessys a răspuns:

N-am avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18 ani de viață, nicio relație de iubire, nu caut/aștept nimic și o duc cât se poate de împăcat și liniștit așa

| tzionut a răspuns:

Eu aveam 14, fata 13. Ea vroia o relatie cu mine, eu eram interesat de alte lucruri. 19 ani a fost prima relatie in care atat eu cat si partenera ne-am implicat (nu a durat prea mult, cateva luni)

| XxEddyXx31 a răspuns:

Buna,
Prima mea relatie a fost la 14 ani, dar recomand ca pana la 18 ani sa nu iti faci relatie, pur si simplu ai multe chestii de invatat pana sa ai o relatie serioasa.

| RaresCalina a răspuns: