| blackangel96 a întrebat:

La cati ani ati avut primul/prima voastra prietena/prieten?

4 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu am asteptat ceva mai mult. La 15 ani si cateva luni(la sfarsitul lui martie am implinit 15 ani, si la sfarsitul lui iunie l-am cunoscut pe ellove struck). Acum nu mai suntem impreuna, avea 25 de ani si nu a tinutcrying. Am ramas amici si momentan am un prieten(prima relatie mai serioasa) de 2 lunilove struck. Acum am aproape 16anibig grin

| Viviannnnnna a răspuns:

Pai la gradinita. rolling on the floor
6 ani ^^

| Himera a răspuns:

Primul cu care m-am tinut de manuta si m-am plimbat prin parc a fost la 12 ani. Primul cu care a fost ceva mai serios(adica am vorbit cu el mai mult de 3 zile si ne-am sarutat) a fost la 17 ani. Sunt o demodata stiu, chiar si eu ma intreb uneori ce caut in secolul asta.

| zuzu104 a răspuns:

Pe la 13 ani laughing