| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani ati avut primul prieten/prima prietena?

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Primul prieten l-am avut la gradinita.laughingDar stii si tu cum este iubirea de copillove struckUn prieten mai serios aasa l-am avut in clasa a 5 a 6 luni.park.winkingA fost minunat. sa zicem cam ramas prieteni. Dar nu ne prea vedem caci sta mai departe de unde stau eu. si na. Iar prima iubirelove struckIn clasa a 5 a. in februarielove struck

Frumos nu?love struckFrumoase clipe.love struck

4 răspunsuri:
| Zuzy a răspuns:

11happy

| hermione a răspuns:

Buna. Nu inteleg de ce unele fete isi fac iubiti de la 11 ani. eu inca nu am avut primul prieten. am avut decat amici si am simpatizat acum 3 luni un francez cand am fost intr-o tabara in Franta. am suferit mult cand am realizat ca nu o sa il mai vad niciodata.

cred ca e bine sa iti faci prieten la 15 ani

| andreeeeeeeeea a răspuns:

La 12 - 13

| Zowe a răspuns:

Eu am 14 si nu am avut pana acum pe nimeni. sad