| BabyRosse a întrebat:

La cati ani vati sarutat prima data?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 16 ani, intr-o noapte cu luna plina. A fost foarte romantic, am si acum fluturasi in stomac cand ma gandesc si au trecut 15 ani de-atunci. Stiu data exacta: 22 august 1994.

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, primul sarut a fost la 13 ani... a fost unul foarte romantic si cu un baiat care l-am iubit mult... pup.

| xibalba a răspuns:

La 15 ani, in noaptea cu balul bobocilor. A fost foarte romantic, dar si relatia s`a terminat, din fericire.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

Eram micuta si eu... Vreo 5 anisoriwinking
rolling on the floor

Tu?

papa
xoxo

| Eu4EverX a răspuns:

La 13 ani... el a fost prima mea iubirebig grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

La 14 ani...si acum am emotii cand imi amintesclaughing

| Orannginna a răspuns:

Pe la 13 ani. tongue

| FoXy a răspuns:

La 13 anilaughing era intr-o seara de toamna, ploua, vantul batea ceva mai tare m`a luat in brate si m`a sarutat. A fost frumos

| sTeFaN. a răspuns:

La 13 ani.Nu vreau sa dau detaliihee hee

| Instinkt a răspuns:

Inca nu si am 14 ani dar nu ma grabesc astept fata potrivita pe care cred ca am gasit-o

| mikey a răspuns:

Inca nu m-am sarutathappyam 13 ani...si nici nu ma grabesctongue

| BabyRosse explică:

Inca nu m-am sarutat am 12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin clasa a VI-a, daca bine imi aduc aminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o tabara, un ungur cu ochii violet, se vedeau ca se vedeau noaptea ca doua lampitze de felina, nu stia sa sarute dar nici eu, apoi am stat si am mancat un mar, eram mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la vreo 3 ani... M-am născut pupăcios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani jumate.si baiatul care m-a sarutat era un bun prieten, eram la el in vizita, statea intinsa si m-a sarutat. dupa asta s-a ales cu o palma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 12 ani si un baiat vrea sa ne sarutam dar eu mereu am gasit cate un motiv si nu ne-am sarutat imi este teama ca no sa stiu sa sarut!

| andrey75 a răspuns:

13 ani. Intr-o noapte de iarna