| Andutza99 a întrebat:

La cati ani v-ati sarutat prima data?(curiozitate)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci cu psihopata am continuat discuția în altă parte, ca să nu-ți stricăm ție ziua aici...
Acum să îți răspund și eu :
Prima dată m-am pupat cu o fată (eu sunt băiat) când aveam cam 7 ani.
Răspunsul ei a fost că mi-a dat cu o carte peste bot. Și deci m-a umplut de sânge.
Dar peste vreo 5-6 ani-așa, m-am simțit răzbunat - i-a venit ei menstruația.
De unde poți înțelege că totul se plătește pe lumea asta...

24 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 100

| Yoana a răspuns:

La 12 ani.batting eyelashes

| Aysa19 a răspuns:

12 ani!big grin

| yasana a răspuns:

| Analytical a răspuns:

Ce te intereseaza? am 18 si inca nu! tongue (am rasp, pentru a se vedea diferenta) educatia si toate cele fata de restul! sunt mandra ca am avut o educatie si am putut alege singura! NU AM FACUT-O PENTRU CANU MI SE PAREA NORMAL LA 12 ANI SA MA SARUT CU CINEVA, dar de altceva! raised eyebrows sarut= ii demonstrezi partenerului ca vrei ceva intim deja! deci, la 12-14 ani sa inteleg ca vreti si sa va culcati cu el! nu ziceti ca nu, pentru ca asta inseamna sarutul! va distrugeti copilaria cu sentimente desarte, care nu sunteti in stare sa vi le concepeti cum trebuie, sa le percepeti! "vaiii, iubesc la 14 ani!" dar el vrea sa ne despartim! cum sa iubesti mai, unul care nici nu te baga in seama? de ce vrea sa va despartiti? pentru ca nu iubesti tu de aia! cand iubesti, e reciproc! e prea profunda iubirea, pentru adolescenti, nu-i intelegeti sensul/rostul, va avantati in pedofilie si in cretinism social, asta faceti! acum, te rog, scuteste-ma de replici, infantilisme pentru ca esti o copila, de unde reiese intrebarea! nu eu te fac, tu te faci public! rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Analytical):

Te dai cam interesantă pe site-ul ăsta. Când am vorbit cu tine pe mess ai spus din primul minut o mare prostie, d-aia te-am lăsat baltă.
N-am vrut să te mai anunț chestia asta, dar prea ai scris aici o pagină întreagă, la o întrebare în care se alintă "copila" asta...
Iar de pedofilie să nu mai vorbești - știu că ești supărată că nu ți-a ieșit combinația cu ăla de 30 de ani.
Da?

| Analytical a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu cine esti ala/aia de pe mess? laughing ce prostie am spus? spune-o public, ca nu mi-e rusine de mine, stiu sa accept o mustrare! happy pedofilie? combinatie? eu?! :O ai grija ce vorbesti, nu te amuza pe ce nu sti! habar nu ai si tu-mi vi cu raspunsul de la intrebarea mea, acum ceva timp. si, daca ma dau sau nu interesanta este pentru ca stiu ce vorbesc, nu ma leg de viata nimanui, cum o afci tu direct, spun pareri si las omul sa aleaga, daca e bine sau nu. nu putem fi toti de acord, este? deci, astept "marea mea prostie". desi, ar fi, ca vorbesc cu unu/una ca tine!winking

| Aysa19 a răspuns (pentru Analytical):

Deci nu inteleg gandirea talaughing. Nu e ceva intim e o dovada de afectiune. daca te saruti cu cineva nu trebuie sa si intretii relatii cu persoana respectivaoh go on...Adolescentii nu inteleg iubirea? Hellouuu! Trebuie simtita nu inteleasalaughing. Si daca niciodata nu ai avut parte de o persoana draga langa tinehappy..nu ai cum sa simti ceva! In fine sunt mai multe tipuri de gandire! Dar raspunsul tau... mi-a captivat atentia putinhappy.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Analytical):

Sărut mîna, bun răspuns pe bune.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Aysa19):

Sărutul între un băiat si o fată este permis doar atunci cînd cei doi doresc să se căsătorească, au intentii serioase și căsătoria este o certitudine, altfel nu, asta spune Biblia și asta trebuie făcut.

| Aysa19 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughingnu exista asa ceva specificat in bibliehappy...Altfel cum poti sa te cunosti cu cineva?laughing astepti sa te casatoresti apoi? da apoi relatiile conjugalelaughing, dar un sarut?happyCine te astepata?laughingIn ce secol te mai crezi? Nici pe vremea lu strabunicamea nu era asaoh go on.Acum fiecare cu gandurile luiwinking.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Aysa19):

Așa crezi tu. Ia citește Biblia și o să vezi că regulile și legile ei sînt valabile si zi.

| Aysa19 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu are rost sa discutam aici...Fie cum spui tu, dar pana la urma asa ceva este foarte normal. Iar daca tu gandesti altfel ai alte principii eu ti le respect nu am ce comenta sunt principile tale dupa care te iei!

| mat31new a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Biblia nu zice nimic de sarut, Biblia vorbeste despre relatile sexuale ca sunt interzise inainte si in afara casatoriei.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mat31new):

Da ai dreptate, dar totuși m ai zice că un cuplu care se află în perioada de cunoaștere, are voie să se țină de mînă sau să se sărute doar dacă căsătoria este ca și sigură, iar o logodnă nu este o garanție că acel cuplu se vor și căsătorii.

| toxik a răspuns:

15 ani happy

| vladlove123 a răspuns:

La 12tongue

| AnonimGirll a răspuns:

LA 14

| cinenuvedenustie a răspuns:

La 15 cred, sarut frantuzesc

| madalina_4528 a răspuns:

La 15 ani happy

| Larisuk128 a răspuns:

La 11 ani.

| dey12 a răspuns:

Pai eu am avut primul sarut la 11-12 ani. dar dupa _________________n i m i c

| crazybunny a răspuns:

La 12

| Pinzaru_Roxana_1994 a răspuns:

Sincer eu m-am sarutat la 14 ani, parca tin minte