| antonella_5557 a întrebat:

La ce foloseste un blog? mai de graba ce este un blog?

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu am ales sa-mi fac un blog in urma cu cativa ani cand am plecar la facultate pentru a-mi tine la curent prietenii cu ce mai fac si cum o mai duc. Il poti folosi pentru asta, il poti folosi pentru reclame, il poti folosi pentru a vinde diverse lucruri... Si aproximativ la orice ti-ar trece prin minte. E pagina ta virtuala pe care poti sa scrii ce vrei si sa faci ce vrei. Avantajul in comparatie cu o pagina privata este ca blogul nu se plateste... Sau nu neaparat...

| Haydee a răspuns:

Un blog este ca un jurnal, dar este pe internet si poti sa scrie acolo ce gandesti, ce simti, ce crezi sau poti sa scrii ce ai facut azibig grin

| daddy a răspuns:

Jurnal pe net

| videoblog a răspuns:

E un jurnal online, de fapt asa au pornit blogurile, dar acum multe din ele deja putem spune ca sunt siteuri in toata regula, dar in format de blog.