| SweetBabyGirl a întrebat:

La ce liceu sa dau. Sunt din capitala si vreau sa ma duc la un liceu cu profil turism. Ce'mi recomandati xDhappy?

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pey ai putea alege Colegiul Economic Viilor, unde sunt si eu.Este un liceu bun, cu profesori si colectivu bun.Ai mai putea opta si pentru Kretulescu,Xenopol, Mircea Vulcanescu, Virgil Magearu.Toate sunt licee bune sa stii. Acum ramane la alegerea ta liceul pe care ai vrea sa il urmezi.Succes:*

| anny09 a răspuns:

Eu sunt in viilor la profil de turism, termin anul asta. Nu stiu daca ti-as recomanda viilor, depinde de medie, mai degraba kretzulescu. Daca poti, da-mi un mesaj cu idul tau.

| Ally_Alexandra_1996 a răspuns (pentru anny09):

Buna.stiti cumva cu ce medie s-a intrat anul trecut la madgearu si vulcanescu la profil de economie?