| ciupy a întrebat:

La ce ne ajuta punctele pe site ul asta? ce ne ofera?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctele pe acest site, reprezinta sarea si piperul. Ele ne condimenteaza viata si ne aduc zimbetul pe buze, sau scrisnetul de dinti unora (un maria sa efendi-san se stie el care happy )winking
Am stiut? Iau 10? big grin tongue

10 răspunsuri:
prfml
| prfml a răspuns:

Te ajuta sa afli cat de folositor poti fi.

| andi a răspuns:

Satisfactie...winking

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Punctele reprezinta motivatia care "ciufuleste" subconstientul fiecaruia. Spiritul de competitie contribuie la dinamizarea activitatii in orice comunitate.

| anonim a răspuns:

Oooo! pai tu iti dai seama ce monotonie ar fi fost pe acest site? doooooamne, nici nu mi-l pot imagina fara puncte. ce ne ofera? discutii contradictorii.rolling on the floor

| selef a răspuns:

Poti castiga marele premiu.................MORCOVUL DE AUR.

| gabrielutzu a răspuns:

Pentru mine, laudele din viata de zi cu zi nu reprezinta absolut nimic, deci cu atat mai putin punctele de pe un site/forum...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ne ofera cearta, scandal si invidie.De ajutat nu ne ajuta cu ABSOLUT nimic...premii nu castigam, bani nici vorba...asa ca punctele NU ISI AU ROSTUL!

| ioana_5498 a răspuns:

Cred ca nimic mai mult decat locul 1 2 3, in topul celor care dau cele mai multe raspunsuri, cele mai inteligente...sau cel putin asta am inteles eu in 2 zile

| yuly_6695 a răspuns:

Raspunsul il gasesti tot pe site la intrebari frecvente.

| clara a răspuns:

Te ajuta sa obtii satisfactia ca esti folositor happy